HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Ozan# Lizn
Emma Watson

Ozan#

2 posters
YazarMesaj
Dylan Mc'Gonner
V. Sınıf Gryffindor
V. Sınıf Gryffindor
Dylan Mc'Gonner

Erkek
Galleon : 73

Ozan# Empty
MesajKonu: Ozan#   Ozan# Icon_minitimePaz 7 Kas. - 16:49:12

Merhaba Millet!

Ben, Ozan 25 Eylülde 14'e girdim ama 14 gün almaya başlamışım öyle diyorlar ama ben 14 sayıyorum yaşımdan küçük gösteriyorum ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Neyse İzmir'de yaşıyorum. Rap müziği çok severim Koyu Fenerßahçeliyim Tam 4.5 yıllık bir Rp geçmişim var ilk 2 yıl'a yakın FRP ile uğraştım orda kendimi geliştirdikten sonra Harry Potter - Gece Evi falan filan derken 4.5 yıl geçti ama şu Okul denen şey beni Rp'den uzaklaştırdıkça uzaklaştırıyor. Sarı saçlıyım mavi gözlerim olsaydı çok iyi olurdu ama açık kahverengi maalesef. İşte bu kadar.

Herkese iyi Rp'ler dilerim! cheers
Xavier John Redmond
Mitoloji Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu & DM
Mitoloji Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu & DM
Xavier John Redmond

Erkek
Galleon : 191

Ozan# Empty
MesajKonu: Geri: Ozan#   Ozan# Icon_minitimePaz 7 Kas. - 17:07:38

Dylan Mc'Gonner demiş ki:
Merhaba Millet!

Ben, Ozan 25 Eylülde 14'e girdim ama 14 gün almaya başlamışım öyle diyorlar ama ben 14 sayıyorum yaşımdan küçük gösteriyorum ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Neyse İzmir'de yaşıyorum. Rap müziği çok severim Koyu Fenerßahçeliyim Tam 4.5 yıllık bir Rp geçmişim var ilk 2 yıl'a yakın FRP ile uğraştım orda kendimi geliştirdikten sonra Harry Potter - Gece Evi falan filan derken 4.5 yıl geçti ama şu Okul denen şey beni Rp'den uzaklaştırdıkça uzaklaştırıyor. Sarı saçlıyım mavi gözlerim olsaydı çok iyi olurdu ama açık kahverengi maalesef. İşte bu kadar.

Herkese iyi Rp'ler dilerim! cheers

Aynen Very Happy
http://biestown.yetkinforum.com

Ozan#
1 sayfadaki 1 sayfası