Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri

Emma Watson

Paylaş | 

Mss. DAWN || LJNT.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw

Kadın
Galleon : 79

MesajKonu: Mss. DAWN || LJNT.   Cuma 12 Kas. - 21:29:11

Unutma ! Gökyüzünün en karanlık anında şafak sökmeye başlar.

Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw

Kadın

MesajKonu: Geri: Mss. DAWN || LJNT.   Cuma 12 Kas. - 22:12:13

Crystal | Dışındaki Crystal
Çikolata kahverengisi gözleri ve bunlarla uyumlu lüle saçlarıyla gayet güzel görünür yüzü. Uzun boyludur ve oldukça sıskadır diğerlerine göre. Ama yine de hızlıdır bazı konularda. Hiç denemese de koşmayı , bir gün koştuğu zaman ne kadar hızlı olacağını tahmin edebilir. Dıştan gayet çalışkan bir öğrenci portresi çizer. Sade bir görünüme sahiptir ve çoğu zaman bir İngiliz oluşunun hakkını verir zarif bedeni. Bir cadı olmasa her halde balerin olurmuş diye tahmin ettiriverir insana. İnsanlara bakarken iyice inceler onları ve bazen bu insanı ürkütebilir. Sessiz davranışları ve elinden düşmeyen kitaplar gizemli kılar onu. Kibar tavrı ile büyülenebilirsiniz. İçindeki tahmin edemezsiniz bazen. Değişimlere açık olsa da hiç denememiştir şuan için onu.

Valerie | İçindeki Valerie
Annesinin Valerie´sidir o. Güçlü ve daima sağlam durur çoğu zaman. Dışındaki sessizlik içindeki türlü gevezeliklere dönüşür. İnsanları çoğu zaman dinlemez o. Kurallara bağlı gibi durmasına rağmen çoğu zaman uygulamaz onları. İçindeki Valerie çok farklıdır. Crystal gibi değildir o. Keşfetmek ve yaşamak için yaratlmış adeta. Şakacıdır , sevecendir ve Crystal´den binlerce kez insancıldır ; ama bir yandan da utangaçtır Valerie. Crystal´in hükmünde sönüp gitmiştir. İçinde kalmıştır , bir hıçkırık misali. Crystal soğukken Valerie tüm sıcaklığı ile çeker insanı. Yaşamayı bilir Valerie ve her genç kız gibidir . Arkadaşı , aşkı , dostu bilir. Bilgiye sahip olmayı da arkadaşın yanında olmayı da bilir ; ama hiç çıkamamıştır ortaya. Aslında çok cesurdur ; ama doğuşunun insanların içindeki değişiminin , insanları korkutacağını sanar ve susar. Bir suskundur Valerie. Bastırılmış ve ortaya çıkmamış bir karakter. Aslında birkaç el yeterlidir ona ; ama Crystal´in soğuk kafesi yüzünden hiç kimse bakmamıştır içine. Hep bekler birgün dünyada kendi olmayı. Geçmişindeki Valerie ´yi şimdi de konuşturmayı.

Bir Annenin Dilinden ;

Benim küçük Valerie´mdir o. Yüzüne baktığım ilk anda onun dünyaya getirdiğim an gelir ilk başta. Bembeyaz bir bebek vermişlerdi elime. Küçücüktü ; ama ilk kucaklayışımda ilk gülücüğünü hediye etmişti bana. Anne olmanın sevincini ve Valerie´nin kalp atışlarını duymanın heyecanını hala dün gibi hatırlıyorum. Kocam Kevin, ilk çocuğumuzu pek istememişti aslında. Bir çocuk sahibi olmanın çok büyük birşey olduğunu savunup duruyordu. Neyse ki Valerie ona ilk andan beri bunun yanlış bir düşünce olduğunu gösterip duruyor. Valerie beş yaşına kadar gayet neşeli bir çocuktu ; ama kardeşlerinin doğması ve çevrenin artık Valerie´nin yetişkin bir abla gibi davranmasını istemesi sonucu solmaya başladı Valerie. Sanki hergün bir nebze daha yitiriyordu o tatlı gülümsemeyi. Sonunda sessizlik kafesinde kapana kısıldı. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım ; ama olmuyordu. O bir türlü eski Valerie´ye dönüşmüyordu.

DAWN || İçinde bulunduğu soy DAWN
Ailesinin en büyük kızıdır o. Erdemli ve akıllıdır DAWN ailesinin göz bebeği. Kardeşlerine örnek olmak için gelmiştir belki de dünyaya. Sevgi ile büyütülmüştür çoğu zaman. Dört çocuğun içinde büyüyen Crystal çoğu zaman annesinin sağ kolu , babasının sekreteri ve büyük annesinin tek dostu olmuştur. Ailede sadece Crystal ile konuşan büyük anne bu genç kızla çok iyi anlaşır. Tek bir sözü , hareketi veya durumu yetebilir Crystal´in durumunu anlayabilmek için...
Sevdikleri
Kitaplar
Büyük anne Mary
Hayvanlar
Keşif yapmak
Arkadaşlar
Yalnız kalmak
Müzik dinlemek
Ağaca tırmanmak
Kırmızı ve Siyah
Macera
Çalışmak, çalışmak ve çalışmak

Sevmedikleri
× Ukalalık
× Haksızlık
× Ölüm
× Dışlanmak
× Hayal kırıklığı
× Aşk acısı
Tiz kahkaha sesi
Boş konuşmak
Sevemeyecekleri
Korkaklar
Sapıklar
Sarkıntılar
Güçsüzlük
Korku

En son Crystal Valerie Dawn tarafından Paz 14 Kas. - 0:40:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw

Kadın

MesajKonu: Geri: Mss. DAWN || LJNT.   Cuma 12 Kas. - 22:48:56

İCONLAR:

İlişkiler
İlişkiler:
Eklenmek için;
- 2 icon
- Kurgu

Xavier John Redmond
Çok anlayışlı ve benim Valerie tarafımı görmüş olan tek profesör.
“Size minnettarım profesör !”

Anna Maria Giovanne
Bu kız kesinlikle imrendiğim biri. Tatlı ve muzip tavırları beni hep mutlu ediyor. Ayrıca ikiziyle de çok iyi anlaşıyor. Yalnız şu var ki :
“Uçan Nutellalar aşkına ! Tanrı bizi onun kötü tarafının gazabından korusun ! ”

Eva Jenny Olivia
O da benim gibi ve az çok ortak yanımız var. Onu nedense çok seviyor ve kendime yakın hissediyorum.
“Hayallerin ışığında beraber yürüyelim mi dostum ? ”

Eklenmek için ;
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 2 icon
Like a Star @ heaven 1 Kurgu

Kurguyu BURDAN halledebiliriz.

En son Crystal Valerie Dawn tarafından Ptsi 15 Kas. - 19:46:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Anna Maria Benson
V. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı
V. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı

Kadın
Galleon : 491

MesajKonu: Geri: Mss. DAWN || LJNT.   Paz 14 Kas. - 17:07:01

Spoiler:

Hotipilililayla...Adaaaaaşş! Ekle Anna'yı da.Manyaktır Delidoludur, sevimlidir. Ama tersine gelince çok kötüdür ki değer verdiği kişilere bu yönünü zor gösterir. Razz
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw

Kadın

MesajKonu: Geri: Mss. DAWN || LJNT.   Ptsi 15 Kas. - 12:56:27

Ekledim seni . Sen de beni ekle olur mu ? =D

Eva Jenny Olivia
IV. Sınıf Gryffindor & Sınıf Başkanı & Admin
IV. Sınıf Gryffindor & Sınıf Başkanı & Admin

Kadın
Galleon : 363

MesajKonu: Geri: Mss. DAWN || LJNT.   Ptsi 15 Kas. - 13:18:09

Başlıca İkoncanlarım:

Sonraca İkoncanlarım asdhj .P:

Crystal'ın içindeki Valerie'yi görebiliyoruz biz.^^Yani ikizimle ben.(Bknz:Delmira Etta Heloise)
Kişisel özelliklerim;:

Eklersin bir yere kuzu asdhj.
Lejantıma beklerim asdhj Razz Reklam maksat falan xD
http://magiamagus.turkforumpro.com/forum.htm

Mss. DAWN || LJNT.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası