HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Crystal Der ki ; Lizn
Emma Watson

Crystal Der ki ;

+3
Serena Melanie Holls
Xavier John Redmond
Crystal Valerie Dawn
7 posters
YazarMesaj
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw
Crystal Valerie Dawn

Kadın
Galleon : 79

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 0:37:36

Selam Biestown Ahalisi ! Bildiğiniz üzere adım Crystal Valerie Dawn. Eğer beni daha çok tanımak isterseniz lejantım burada. Şimdi kurgum için veya benimle ilgili kurgularınız için burada bir ilan gibi birşey açmış bulunmaktayım. İsteklerimii sıralıyorum. Kafanıza yatarsa burdan cevap atın. Ben de bir bakarım , benim için de uygunsa 2 icon 1 kurgu işi bitirir , RP´ye başlarız. RP konusunda oldukça hızlı yazmaya çalışırım ; ama ps işim varsa ya da ödevim varsa o başka bir konu. Ama merak etmeyin , empatik bir insanım eğer RP sırasında işim çıkarsa PM atarım. Şimdi kurgudaki karakter isteklerimi yazmaya başlıyorum efenim :

Like a Star @ heaven 4 Önemli İnsan (Bina farketmez.)
Bu 4 insan Crystal´i değil de Valerie´yi görecekler. Crystal´in içindeki Valerie´yi sadece onlar bilecekler. Valerie karakterini lejantımda anlatmıştım. Evet , Valerie aynen öyle bir kız . Yani neşeli , şakacı , oldukça hareketli ve umursamaz. Eğer ben Valerie´yi tanımak istiyorum derseniz "
Like a Star @ heaven " işareti koyarak cevap atınız. Ben anlarım What a Face

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 2 Gıcık İnsan (Bina Farketmez ; ama Ravenclaw dışında olursa daha iyi olur.)
Bu iki insan Crystal´in hareketlerini oldukça yamacık bulmaktadırlar. Aslında haklıdırlar ; ama küçük bir ayrıntı hariç. Crystal de halinden hiç memnun değil . Çevre baskısına maruz kalmış zavallıcık. Shocked Eğer ben Crystal´i yapmacık buluyorum ve zaten gıcığım tuttu benim bu kıza diyorsanız "
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven " işareti koyarak cevap atın. Ben yine anlarım dgasdasdga . What a Face

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 1 Sevgili Olunacak İnsan (Karanlık taraftakiler hariç.)
Bu insanımız Crystal´i anlamalı ve sevmeli efenim. Belki o farketmemeli ya da farketmeli ; ama biraz da efendi biri olmalı. Öylesine değil ölesiye fasdsafs What a Face Eğer ben Crystal´i sevdim kardeş derseniz ve RP Puanınızda iyiyse "
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven " işareti koyarak cevap atın. Ben anlarım her halde . What a Face

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 1 Hoşlanılacak İnsan (Karanlıkta olma canımı ye xD )
Bu insanımız da Crys´in içten içe hoşlandığı birisi olacak . Ben lejanta , "Sevmediklerim" bölümüne boşuna aşk acısı yazmadım. Biraz da aşk acısı çeksin Very Happy Eğer bu bölümde olmayı isterseniz "Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven " işareti koyarak cevap atın.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Beş yıldızlı bir sırdaş profesör
Beni anlayan ve Valerie´mi ortaya çıkardığımda -haylazlık yaptığımda- gayet anlayışlı davranan bir profesör gerekli. Ona sırlarımı gizliden gizliye anlatacağım ve neredeyse dost olacak seviyeye geleceğiz ; ama ne fayda ki Crystal´in resmiyet duvarını geçebilir mi orasını bilemem. Eh , efendim eğer bu profesör olmayı isterseniz 5 güzel "
Like a Star @ heaven " işareti koyun. Ben anlar ve size cevap atarım .

Başka birşey bulamadım açıkçası. Eh , yeniliğime verin artık. What a Face Ama hiç merak etmeyin . En kısa zamanda birkaç tane daha kurgu bulur atarım buraya. Eğer siz de karakterimi okuduğunuzda ilhamlandıysanız PM atın konuşalım ; yeniliklere ve değişik fikirlere açığım ne de olsa. king
Xavier John Redmond
Mitoloji Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu & DM
Mitoloji Profesörü & Gryffindor Bina Sorumlusu & DM
Xavier John Redmond

Erkek
Galleon : 191

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 1:01:12

Dylan Mc'Gonner(Benim Karakterim) - 4 Önemli İnsan
Bendee Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven
http://biestown.yetkinforum.com
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw
Crystal Valerie Dawn

Kadın

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 1:11:59

Kabul edilmiştir. Ama bir şartla ; lejantta
"Çoğu
zaman bir kütüphanede koca ve kalın kitapların arasında görüyorum onu.
Dersimde gayet başarılı olduğunun farkındayım; ama çok sessiz biri. Boş
zamanlarında bile ders çalışıyor." kurgusunu değiştirmelisiniz. Durun hemen yazıyorum buraya :
"Genellikle sessiz biri ; ama anlık patlamalar yaşıyor sanki. Bazen beni çok şaşırtıyor. Ama yine de iyi bir öğrenci ve iyi anlaşıyoruz. Haylazlıklarını çalışkanlıklarıyla örtebili , umarım."
Serena Melanie Holls
V. Sınıf Gryffindor
V. Sınıf Gryffindor
Serena Melanie Holls

Kadın
Galleon : 262

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 11:25:41

O önemli insanlardan biri olabilirim istersen? Smile
Jared Adrian Harvey
Karanlık Lord & Admin
Karanlık Lord & Admin
Jared Adrian Harvey

Erkek
Galleon : 1335

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 11:59:49

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Yapmazsan döverim. =P

* Paolo karakterim için ise " Like a Star @ heaven " diyorum. Karakterin tam adı Paolo Zachary Vendetta
http://biestown.yetkin-forum.com
Eva Jenny Olivia
IV. Sınıf Gryffindor & Sınıf Başkanı & Admin
IV. Sınıf Gryffindor & Sınıf Başkanı & Admin
Eva Jenny Olivia

Kadın
Galleon : 363

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 12:05:34

Biz kurguyu zaten kararlaştırmıştık kuzu Msn'de ^^ "Like a Star @ heaven "
http://magiamagus.turkforumpro.com/forum.htm
Delmira Etta Heloise
IV. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı
IV. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı
Delmira Etta Heloise

Kadın
Galleon : 202

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 12:06:38

Like a Star @ heaven İşte biliyorsun kuzu eklersin Razz
Crystal Valerie Dawn
IV. Sınıf Ravenclaw
IV. Sınıf Ravenclaw
Crystal Valerie Dawn

Kadın

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 12:32:20

İkinizi de ekliyorum. Sizler de beni ekleyin. Anna senin ikizi de eklicem. Uygun mudur ? Crystal Der ki ; Fresse
Anna Maria Benson
V. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı
V. Sınıf Ravenclaw & Sınıf Başkanı

Kadın
Galleon : 491

Crystal Der ki ; Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Der ki ;   Crystal Der ki ; Icon_minitimePaz 14 Kas. - 16:56:33

Aa herkes tek yıldızı kapmış adaaaşşşş! Ekle yoksa Anna'nın Maria taraf ortaya çıkar toplu katliam yapar. Razz
Cidden Hogwarts'ta bir kişi yahut cini mumla ararsınız "yaşayan biri var mı?!" diye.
Suspect

Crystal Der ki ;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Crystal Valerie Dawn
» Crystal Valerie Dawn