HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Tartışma Lizn
Emma Watson

Tartışma

2 posters
YazarMesaj
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın
Galleon : 80

Tartışma Empty
MesajKonu: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeÇarş. 8 Ara. - 18:58:18

Tartışma Amy-lee-icon-kathiria82-514248_100_100Tartışma Emma-emma-watson-14518373-100-100
Ophelia Harvery & Elenora Lilith Matthews
Lilith sessiz merdivenlerde ağlaya sızlaya yürüyordu.II. kata,kızlar tuvaletine gidecekti.Orada kimse bulunmazdı.Çünkü Mızmız Myrtle herkesi rahatsız ederdi ve her zaman ağlardı.Lilith,elindeki Tılsım kitapları ile sessiz koridorlarda yürüyordu.Kitaplarını sıkıca elinde tutarken,diğer eliylede göz yaşlarını siliyordu.Gözlerinden akan sıcak sıvı çenesinin altına gelince kayıp gidiyordu.Koridorlarda kendi ayak seslerinin yankılanması dışında hiçbir ses duyulmuyordu.Lilith tırsmıştı.Cüppesi yerlerde sürünoyrdu.Boş olan eliyle cüppesini hafifçe kaldırdı ve kızlar tuvaletinin kapısına geldi.Tozlu kapıyı açarken büyük bir gıcırtı duyuldu.Odanın ortasında büyük bir çeşme olan,eski tuvalet kabinlerinin gevşemiş kapıları olan Kızlar Tuvaleti'ndeydi.Ağır adımlarla çeşmeye yanaştı.Musluklardan birini açtı ve oldukça soğuk olan suda yüzünü yıkadı.Hıçkıra hıçkıra olanları düşünüyordu.Jake adlı III. sınıf Ravenclaw olan biriyle kavga etmişti.Daha doğrusu Lilith küçük duruma düşürülmüştü.Bundan utanç duyarak buraya gelmişti.Sessizliğin içinde boğuluyordu ve buradan çıkmak istemiyordu.Örümcek ağları lambaları bürümüştü ve hafif,loş bir ışık etrafa süzülüyordu.Genç cadı çok hassas ve duygusaldı.Onun çalı gibi saçlarıyla dalga geçmişlerdi.Onca çirkin gözün ve kötü kahkahaların arasında göz yaşlarına boğulup buraya gelmişti.Kimsenin içeri girmemesi umuduyla etrafına bakındı.

Not:Çok kısa oldu.Birazda kötü tabii Very Happy
Tartışma Moz-screenshot-7Tartışma Moz-screenshot-6
Ophelia Harvey
III. Sınıf Slytherin & VIP Üye
Ophelia Harvey

Kadın
Galleon : 229

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeÇarş. 8 Ara. - 19:26:41

Elizabeth ile birlikte koridorda yürüyorduk. Elz benim buradaki sonradan edindiğim bir arkadaşımdı. Yandaşım gibi bir şeydi ama asla kullanmazdım onu. Kahkahalarımız koridorda çınlarken bir kaç profesörün uyaran bakışları arasında tuvalete gitmeye karar verdik. Mızmız Myrtle ile dalga geçicektik. Ahh o salak hayalet! Hala neden burada hiç bilmiyorum. Bu arada Elizabeth'e yeni öğrendiğim büyüyü göstericektim. Tam ikinci katın tuvaletinin kapısına geldiğimizde kahkahalarımıza ara vermiştik. Ve işte tam o an bir ses duydum. Biri ağlıyordu. Harika. Dalga geçebiliceğimiz biri daha çıkmıştı. Tuvalete birden girince gözlerini bize çevirdi. Hemen tanıdım onu. Biraz önce bizim dönemimizden bi Ravenclaw dalga geçmişti onunla. Biliyordum bu kızı. Adı Lilith ya da Lilly gibi bir şeydi. Sulu göz şey ! Sulu gözlerden nefret ediyordum.
"Ahh Elz! Bil bakalım kimi yakaladık ? Bizim dönemimizden bir Gryffindor. Hem de tek, korkmuş, sinirli. Ahh kim olduğunu merak ediyorsan söyleyim çalı saçlı kız."
Elizabeth ile birlikte kahkayaı basınca Mızmız Mrytle geldi.
"Elz bak kankasını korumaya kim geldi? Mızmızzz."
Mızmız Mrtyle kızgın kızgın bakıp gidince yine çalıya döndüm. Elz en sonunda konuşmaya karar vermişti sanırım. Ağzını açtı ve yayarak konuşmaya başladı.
"Bak bak bak. Oph sence bu kız kimden korktu? Yoksa o Ravenclaw'dan mı? Bunu ona söylemeliyiz biliyorsun değil mi? Ve bizde başlasak artık diyorum."
Neye başlamak istediğini biliyordum. Yaramazlık yapmak istiyordu. Kanı kaynıyordu. O da benim gibi eziyet etmek istiyordu. Ama yeni atanan Müdür'ü görmemiştim ve ne yapıcağını bilmiyordum. Elizzbeth'e döndüm.
"Elz biliyorsun durumu. Biraz beklemeliyiz. Ama biliyor musun? Şuan için hayır demicem. Hadi başlayalım ikiz."
Birbirimize ikiz derdik hep. Cümleleri hep birlikte söylerdik. Beyin yapımız aynıydı neredeyse. Sadece pratikte ben daha iyiydim.
"Başlayalım o zaman ikiz." dedi ve o kızla -tabii savunmayı bilmiyorsa- baya eğlenicektik.

Rp Out: Elizabeth hayali arkadaşım.
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeÇarş. 8 Ara. - 19:45:09

Lilith kapının tekrar açıldığını duydu.Nefesini bir an tuttu ve gözlerini büyüttü.Bu gelenler Ophelia denilen şu kız ve onun sıska arkadaşıydı.Lilith başına neler geleceğini anlamıştı.İkisi birbirlerine bakıp gülüyordu.Onlarda Lilith'le dalga geçecekti.Buna izin veremezdi.Ophelia çok kötüydü.Kim bilir bu okulda kaç kişiye eziyet etmişti.O çirkin arkadaşıyla.Kız sinsi sinsi "Ahh Elz! Bil bakalım kimi yakaladık ? Bizim dönemimizden bir Gryffindor. Hem de tek, korkmuş, sinirli. Ahh kim olduğunu merak ediyorsan söyleyim çalı saçlı kız." Kızlar o kötü kız kahkalarını patlattı.Lilith asasını cüppesinden çıkardı.Hızlı hızlı nefes alıyordu.Onunla bir daha dalga geçilmesine izin vermeyecekti.Asasını kıza doğrulttu.Onların şaşkın bakışları arasında ''Eğer korkmuş olsaydım Slytherin'e postalanırdım.Sakın bir daha benle dalga geçme.'' Lilith asasını indirdi ama kızla bakışını devam ettiriyordu.Lilith bu ikilinin ne kadar acımasız ve bencil olduğunu biliyordu.Bu yüzden onlara sataşmak istemiyordu.Odaya Mızmız Myrtle girdi.Kız aldırmadan devam etti "Elz bak kankasını korumaya kim geldi? Mızmızzz." Lilith artık çok sinirlenmişti.Kendine hakim olamıyordu.Gözünün ucuyla Myrtle'ın gidişini izledi.Ophelia'nın yanında duran ve onları izleyen kız kısık sesle konuştu "Bak bak bak. Oph sence bu kız kimden korktu? Yoksa o Ravenclaw'dan mı? Bunu ona söylemeliyiz biliyorsun değil mi? Ve bizde başlasak artık diyorum." Lilith neye başlayacaklarını biliyordu.Bir aslan gibi kükreyerek haykırdı ''Benden uzak durun!'' Asası hala elindeydi ama titriyordu.Kendisine yapılan bu hakaretle cesaret bulmuştu.O Ravenclawlıdan korkmuyordu.Ophelia sinsi sesi ile "Elz biliyorsun durumu. Biraz beklemeliyiz. Ama biliyor musun? Şuan için hayır demicem. Hadi başlayalım ikiz." Lilith geri geri yürüyordu.Onların ikiz olduklarını bilmiyordu.Birbirlerine hiç benzemiyorlardı.Ophelia güzel,diğer kız ise oldukça çirkindi.Diğer kız konuştu "Başlayalım o zaman ikiz." Lilith asasına sıkı sıkı sarıldı ve gözlerini onlara devirdi.
Ophelia Harvey
Ophelia Harvey

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimePerş. 9 Ara. - 18:26:41

Sinir olmuştum. Hem de fazlasıyla. Bu çalı kafa kim oluyordu bizim 'saf ve temiz' bölümümüze hakaret edebiliyordu? Duyduğuma göre pis bir melezdi. Ahh Tanrım! Bütün sümüklü, pis melezler biz asilleri mi bulur?
"Sen pis melez. Çalı saçlarının altındaki beynin küçücük kalmış. Slytherinde melez bulamazsın. Safkan ve asiller gelebilir. Senin gibi pis melezler yaşamamalı bile."
Sert konuşmuştum. Ses tonum tehditle doluydu. Gözlerimi iyice kısmıştım. Duruşum da her an saldırıya geçebilicek şekilde olduğundan fazlasıyla tehditkardım. Elizabeth'e bir bakış attıktan sonra belimden asamı çektim ve çalı saça doğru tuttum. Adını hatırlamıyordum ama pekte önemli değildi. Asalarımız elimizdeydi. Elizabeth'e bir bakış attım ve o da hemen çıkardı.
"İkiz gardını düşürme. Avlayamaz ama yine de tetikte olmalıyız."
Uyarım ikizimi sinir etmişti ki bu şu durumda iyiydi. Asla benim üzerimde sinir çıkarmazdı. Elim terlemişti. Sıkılmıştım.
"İkiz? Hadi başlayalım artık çok sıkıldım."

"Aynen beni tarif ettin ikiz."
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimePerş. 9 Ara. - 20:12:24

Ophelia denilen küçük şeytan dalga geçercesine "Sen pis melez. Çalı saçlarının altındaki beynin küçücük kalmış. Slytherinde melez bulamazsın. Safkan ve asiller gelebilir. Senin gibi pis melezler yaşamamalı bile." Lilith sakin bir ses tonu ile ''Birçok başarılı büyücünün melez olduğunu unutmamalısın seni bencil safkan!'' Asasını elinden hiç bırakmıyordu ve her an büyü yapmaya hazırdı.Kendisine yapılan bu hakerete karşın bilmişçe ''En azından senin gibi güzellik için uğraşmıyorum.Kalk ve güzellikten vazgeç.Bunu başaramayacağını bildiğin halde neden zorluyorsun?'' Lilith sırıtarak devam etti ''Şu düşük notlarınıda yükselt.Seni cadoloz!'' Kızlar asalarını çıkardığında Lilith büyü yapmaya ve kendini savunmaya hazırdı.Korkmuyordu,çünkü o bir aslandı.Aslanları kara çıkarmayacağına dair kendine bir söz vermişti.Pis yılancıklar Lilith'e sataşamazlardı.Kızlar aralarında birşeyler fısıldaştılar.Gözlerini kısmışlardı ve çok vahşi bakıyorlardı.Bir Slytherinden ne beklenirdiki?Lilith kızgınca onlara döndü.Asasıyla birkaç hareket yaptı ve bağırdı ''Expelliarmus!'' Lilith kendini savunmak istiyordu.Bu kızlar çok gaddardı.Ona çok ciddi zararlar verebilirlerdi.Yada biri onları görürdü ve okuldan atılırlardı.Lilith düşmanlarının asalarının ellerinden fırladıklarını ve birkaç metre uzağa uçtuğunu gördü.Derin derin nefes alarak bir sonraki hamlesini düşündü.
Ophelia Harvey
Ophelia Harvey

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimePerş. 9 Ara. - 23:00:09

Elimden asa fırlayınca çok sinirlendim. Hele notlarıma laf etmesi.. Beni iyice sinir etmişti. Elizabeth'e oyalamadını anlatmaya çalıştım gözlerimle ve 'tamam' anlamında işaret verdi. Bacaklarım uzun olduğu için 3 adımda asaları son hız alıp o anda kendi asamla 'Levicorpus' dedim ve görünmez kancalar ayaklarından onu yukarı doğru astı. İkiz yaptığım şeyi görünce bana doru baktı ve gözleriyle tebrik ettiğini gördüm. Başımla hafife onayladım. Ve dalga geçmeye başladım.
"İkiz.. Şimdi bu ukala mı bize kafa tutup bize o lafları söleyip büyü yapmaya kalktı? Bak pis melez şey; Melezleri sevmiyorum. Ayrıca melezler iyilerden olur hep. Bizim yandaşı olduğumuz tarafta karanlık kişilerin bulduğu çok şey var. Ve istesem şuan seni attırabilirim okuldan. Bi sözüme bakıyorsun. Ve biliyor musun? Aslında bilmene gerek yok ama benim notlarım mükemmel zaten."
Kapak yapar bi şekilde yanına gittim ve asamla onu kntrol etmeye başladım. Eğlenceliydi. Hem de fazlasıyla.
"İkiz biliyor musun? Zorbalığı ve birilerine zorbalık etmeyi özlemişim. Hadi al biraz da sen eğlen."
Gözlerinde parlayan ışığı görebilmiştim. Elimden kaparcasına aldı ve kontrol etti. Oradan oraya gezdirirken kızın ne yaptığını ya da seslerini duymuyordum bile. Biraz sonra sıkılınca yine bana verdi asayı.
"İkiz sen al ben sıkıldım."
İkiletmenden aldım ve yine kontrol etmeye başladım. Çok az sonra kapı büyük bir gürültüyle açıldı ve neredeyse ışık hızıyla hareket eden birisi gelip bana çarptı. Bu ne cürret! Ona baktığımda 2. sınıf bi Hufflepuff olduğunu gördüm.
"Seni salak 2. sınıf Hufflepuff. Kanı bozuk. Bana ne cürretle çarparsın. Expelliarmus. Levicorpus."
Kelimeler ağzımdan küfür gibi çıkıyordu. Adeta çığlık atıyordum. Kızın önce asası uçtu havaya sonra ise ayak bileklerinden görünmez kancalarla asıldı. Çığlık attığı anda sinirli ve ters bakışlarımı görünce susmak zorunda kaldı. Arkama baktığımda ise şok geçirdim. Elizabeth'in asası yoktu ve çalı saçlı kız ayakta duruyordu. Elinde 2 tane asa vardı. Ve sanırım birisi Elizabeth'e aitti.
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 14:46:44

Ophelia denen bu hain kızın bacakları çok uzundu.Üç adımda iki asayada kavuştu ve Lilith'e doğru kendi asasını yönelterek bağırdı ''Levicorpus!'' Lilith bu büyüyü biliyordu.İçinde yanan ateş onu dahada kızdırıyordu.Görünmez ipler ve kancalar Lilith'i havada tutarak taklalar atmasını sağlıyorlardı.Oldukça dağınık olan saçları,şimdi dahada berbat görünüyordu.Bir yandan büyüden kurtulmaya çalışıyor,bir yandanda elleriyle saçını düzenliyordu.Biliyordu şimdi bunun sırası değildi ama kendisiyle daha fazla dalga geçilmesini göze alamazdı.Kızlar aralarında bakıştılar.Lilith daha kötü birşey yapacaklarını tahmin ediyordu.Heyecandan gözlerini kapamıştı.Ama beklediği şey gerçekleşmedi.Ophelia elindeki asayı bir bu yana bir diğer yana çeviriyor ve dikkatini yitirmiyordu.Lilith büyünün etkisiyle oraya buraya uçarken kafasını duvara çarptı.Elleriyle kafasını ovuşturmak istedi ama baş aşağı durduğu için beynine kan doluyordu.Hareket edemiyordu.Sanki ipler ayağını değilde boğazını doluyordu.Ophelia ''İkiz.. Şimdi bu ukala mı bize kafa tutup bize o lafları söleyip büyü yapmaya kalktı? Bak pis melez şey; Melezleri sevmiyorum. Ayrıca melezler iyilerden olur hep. Bizim yandaşı olduğumuz tarafta karanlık kişilerin bulduğu çok şey var. Ve istesem şuan seni attırabilirim okuldan. Bi sözüme bakıyorsun. Ve biliyor musun? Aslında bilmene gerek yok ama benim notlarım mükemmel zaten." Lilith bu sırada olduğu yerde duruyordu.Havada asılı bir şekilde...Ophelia sabırsızlıkla onu tekrar kontrol etmeye başladı.Lilith iyice sinirlenmişti.Kısık bir ses ile ''Siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz.Ben ölümden bile korkmam.Sizin gibi iki erkek-fatmadan mı korkacağım?'' Lilith onlara dil çıkardı.Kız kızmış görünüyordu ki "İkiz biliyor musun? Zorbalığı ve birilerine zorbalık etmeyi özlemişim. Hadi al biraz da sen eğlen." diyerek asasını arkadaşına verdi.Asayı alan arkadaşı sanki Lilith bir cansız varlıkmış gini her yana savuruyordu.Bundan sıkılmıştı Lilith ''Off'' diyerek iç çekti.Lilith gibi kızda sıkılmış olmalıki ''İkiz sen al.Ben sıkıldım'' diyerek asayı tekrar Ophelia'ya uzattı.Ophelia dikkatini asasına verdi.Sanki bütünleşmiş gbiydiler.Lilith asasına uzanmak istiyordu ama çok uzaktaydı.Lilith tüm bu düşünceler arasındayken birden irkildi.Kapılar açıldı ve ışık hızında,görülemez birisi Ophelia'ya çarptı.Ophelia asasını çarpmanın etkisiyle indirmişti.Lilith çocuğun Ophelia'ya çarpmasını fırsat bularak hemen asasını aldı.Büyü yüzünden biraz başı dönüyordu.Tam savunma büyüsü yapacaktı ki Ophelia söylene söylene Lilith'e döndü.Asasını tekrar salladı ve kükredi.Sesi tuvalette yankılanmıştı ''Expelliarmus!Levicorpus!'' Lilith neye uğradığına şaşırmıştı.Asası elinden fırlamıştı ve tekrar ayaklarından asılmıştı.Bu Lilith için bardağı taşıran son damlaydı.Ophelia diğer çocukla uğraşırken,Lilith kimsenin duyamayacağı bir sesle fısıldadı ''Accio asa!'' O sırada iki asada Lilith'in eline düştü.Hemen büyüyü tersine çevirdi ve ayakta dikildi.Henüz Ophelia'nın asasını alamamıştı çünkü Ophelia asasını çok sıkı tutmuştu.Diğer kız güçsüz olduğu için asasına hakim olamamıştı.Ophelia arkasına döndüğünde şok geçirdi.Lilith pis pis sırıtarak ''Sanırım sıra bende.Glacius!'' asadan sivri buzlar çıkmıştı.Tuvalet camları büyük bir şangırtıyla kırılmıştı.Lilithde oldukça korkmuştu.Ophelia ve diğer çocuklar elleriyle gözlerini korumuştu ve kollarını başlarına kavuşturmuşlardı.Ama Ophelia'nın cüppesinin içinden gözüken bir şey vardı: Çok sivri bir buz parçası koluna girmişti.Derin bir yara açılmıştı ve Ophelia ağlıyordu.
Ophelia Harvey
Ophelia Harvey

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 17:20:54

Bana çarpan Hufflepuff'ı şaşkınlıktan yere indirdiğimi sonradan farkettim. Çalı kız sinirli ve sinsi bir bakış attı ve 'Glacius' dedi. Kahretsin! Buzlardan nefret ederdim ve nefret ediyordum. Yüzümü korumak için kolumu siper ettim. Ama o an kolumu buz parçası sıyırdı. Kırmızı oluk oluk akan kanı görünce nefesim kesildi. Asil kanım yere akıyordu. Hem de bir melez akıtıyordu. Sinirden ağlamaya başladım. Kolum acımıyordu ama kan sanki kaynağından -bende- hiç bitmeyecekmiş gibi akıyordu. Elizabeth'e baktığımda korkudan bembeyeaz olmuştu.
"Elz! Ben iyiyim sadece hastane kanadına gitmem gerekiyor. Yüzün bembeyaz oldu. Hadi ama noldu neremde ne var?"
Gerçekten Elizabeth fazlasıyla beyaz duruyordu. Elime baktığımda bembeyaz olmuştu. Ah inanmıyorum. Ufak bi yara işte. Elimin tersiyle gözyaşlarımı sildim. Asam kırılma noktasına gelmişti. Biraz gevşettim ve rahatladım.
"Ferula"
Birden ortaya çıkan sargılar kolumu sarmaya başladı. Koluma bakarken bir daha kısa kollu giyemeyeceğimi anladım. Bu izle hayatta kolumu göstermezdim kimseye.
"Seninle bunun hesabını sonra görüşücez küçük mızmız mrytle. Yalnız dikkat et gece aniden başında belirip buzlarla kaplayabilirim seni."
Sert ve acımasız bir bakış attım. Ve kapıya döndüm. Buzları halletmek için sinirli bir şekilde 'Bombarda' diye bağırıyordum. Önümdeki buzlar açılınca hızla kapıya gittim. Son kez sert bir bakış attım ve Elizabeth'i kolundan tutup doğruca hastane kanadına doğru gittim.

Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın

Tartışma Empty
MesajKonu: Geri: Tartışma   Tartışma Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 22:48:06

Lilith ne yaptığını sonradan anladı.Bunu fark edince içinde biraz pişmanlık birazda gurur duyguları kabardı.Ophelia ve arkadaşının yüzü bembeyaz olmuştu.Orada bulunan çocuk ise kaçmıştı bile.Lilith müdüre söyleyebileceğini düşündü ama umursamadı.Gözlerini dikmiş,Ophelia'ya bakıyordu.Kız sinir krizi geçiriyordu sanki.Koyu kırmızı kanı cüppesini ve taşları kirletmişti.Diğer kız ise sanki kandan tiksiniyormuş gibi garip bir ifade takındı.Ophelia "Elz! Ben iyiyim sadece hastane kanadına gitmem gerekiyor. Yüzün bembeyaz oldu. Hadi ama noldu neremde ne var?" Ophelia kolunu tutuyordu.Gözü hemen asasına ilişti ve asasını olduğu yerden kaptı.Gerçektende kötü görünüyordu.O kızın o asayı kullanacağını hiç sanmıyordu.Sıska kız Ophelia'nın ayağa kalkmasına yardım ediyordu.Ophelia ise asasını kendi yararı için kullanmakta kararlıydı.Birkaç sözcük fısıldadı ve koluna kendiliğinden sargı bezleri sarıldı.Lilith olduğu yerde donakalmış,onları izliyordu.Kızın kolunda yara kalmayacağını biliyordu aslında ama kız neredeyse tekrar ağlayacaktı.Ancak bir lanetle yara açılırsa iyileşmezdi.Oysa bu basit bir savunma büyüsüydü.Ophelia titrek bir sesle "Seninle bunun hesabını sonra görüşücez küçük mızmız mrytle. Yalnız dikkat et gece aniden başında belirip buzlarla kaplayabilirim seni." Lilith yüz mimikleri ile 'Tabii,tabii'' anlamında başını salladı.Ophelia Lilith'e sert ve acımasız bir bakış attı ve önündeki buzları temizlemek için ''Bombarda'' diye bağırdı.Lilith toz içinde kalmıştı.Kızlar kapıyı araladılar ve çıktılar.Lilith onları takip edecekti.Her ne pahasına olursa olsun.Oda arkalarından sessizce çıktı ve gizli gizli onları izlemeye koyuldu.

NOT:Rpyi kilitleyebilirsiniz.Bitmiştir Smile Hastahane Kanadı'nda devam edecektir.

Tartışma
1 sayfadaki 1 sayfası