HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Gece, Ruh Emiciler, Aşk Lizn
Emma Watson

Gece, Ruh Emiciler, Aşk

YazarMesaj
Angelica Alice Lynn
Hogwarts Baş Şifacı
Hogwarts Baş Şifacı
Angelica Alice Lynn

Kadın
Galleon : 11

Gece, Ruh Emiciler, Aşk Empty
MesajKonu: Gece, Ruh Emiciler, Aşk   Gece, Ruh Emiciler, Aşk Icon_minitimeC.tesi 11 Ara. - 22:25:16

Sabah olmuştu ve dünkü koşuşturmaca yüzünden hala çok yorgun hissediyordum kendimi.Koşuşturmanın sebebi yanlış büyüler yapan öğrenciler yüzündendi. Kendi kendime '' Ah bu öğrenciler'' diye mırıldandım. Hepsi birbirinden haylazdı ama hepsini çok seviyordum. Seraya gitmek için üstüme gri askılı tişört. kot pantolon ve onunla uyumlu çizmelerimi giyip odadan çıktım. Seraya giderken bir yandanda Judas'ı düşünüyordum. İşlerim yüzünden onu günlerdir görememiştim. Acaba şimdi ne yapıyordu. Hava o kadar güzeldi ki içimin neşeyle dolmasına yol açmıştı. Biraz daha yürüdükten sonra nihayet seraya gelmiştim.Bitkilere baktığımda herşey yolunda gibi gözüküyordu ama hala bişeyler eksik gibiydi. İyicene araştırdığımda ökse otunun olmadığını farkettim. Toplamak için ormana gitmem gerekecekti. Cüppemi alıp,seranın kapısını kilitledikten sonra ormana doğru yürümeye başladım. Etrafta kimse yoktu ve bu hiç iyi değildi. Orman o kadar karanlıktı ki beni korkutmaya yetmişti. Etrafta dolanırken bir yandan da ökse otunu bulmaya çalışıyordum. Tam önümdeki bitkiye eğilmiştim ki tepemde bir şeyin olduğunu farkettim. Arkamı dönmemle çığlık atmam bir oldu.Yüzü bir tuhaftı. Önce duman sandım ama değildi. Çok farklıydı. Siyah bir perde gibiydi. karanlığın içinden bir yerdendi. Bundan emindim. Ele benzer bir şeyi bana uzattı ve aramızdaki akımı hissettim. Bana acı veriyordu. En acılı düşüncelerimi görüyordu. Ve en sevdiklerimi. Beni çekiyordu. Ona karşı koymaya çalıştım ama yapamadım. Kendimden geçtim ve yere düştüm. O anda bir ışık parçası gördüm. Birisi beni savunuyordu.

Gece, Ruh Emiciler, Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece Evi RPG - Nymphe Dark World