HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Ryan, Androméda. Lizn
Emma Watson

Ryan, Androméda.

2 posters
YazarMesaj
Androméda Ophélia Ryan
V. Sınıf Slytherin
V. Sınıf Slytherin
Androméda Ophélia Ryan

Galleon : 74

Ryan, Androméda. Empty
MesajKonu: Ryan, Androméda.   Ryan, Androméda. Icon_minitimePaz 7 Kas. - 3:00:31

Adınız ve Soyadınız: Rumeysa Soyadımdansanane
Yaşınız: 16.
Kaç yıldır RPG yapıyorsunuz? 2
Karakterinizin adı ve soyadı: Anroméda Ophélia Ryan
RPG Puanı: 100
Kişilik Özellikleri:
Soğuk, küstah, acımasız ve bencil.Benim için kullandığınız kelimelerin bunlar olduğunu biliyorum.Aslında kısmen doğru.Yaptığım çoğu hatada yani başkalarının hata olarak nitelendirebileceği şeylerden pişmanlık duymam mesela.Hani koyulan kurallar vardır ya.İnsanı kısıtlayan, istediğini yapmana engel olan, can sıkıcı kurallar.İşte onları ezip geçmekten bütük bir zevk duyarım mesela.Değişken ruh halim de sizi şaşırtabilir tabi.Çok cana yakın olabilirim bazen.Sıcak kanlı, hani şu hep aranan sırdaşlardan.Suratsızın tekiyimdir arada.Somurtkan, eğlence nedir bilmez, ağzından tek kelime çıkmayan.Çıksa da hep iğneleme amacıyla edilmiş ukalaca sözler.Üzgün de olabilirim sonra.Ama sizin buna denk gelmeniz imkansız.Acısını başkalarının önünde yaşayıp da o hani merhamet dolu bakışları üzerine çeken acınası insanalrdan nefret ederim.Sık sık üzülmem ama üzülsem de acımı başkalarının önünde yaşamam.Ama bunları geçtiğimizde en belirgin ruh halim hani şu çılgın, deli dolu olandır.Kendime güvendiğim arkadaşlar bulunca oldukça eğlenceli ve çılgınımdır. Ben saçma espriler yapıp saçma şeylere kahkaha atarken yanımdaki benim salak olduğumu değil sadece çılgın olduğumu düşünebiliyorsa arkadaşımdır.Eh, tahmininiz üzere böyle kişiler bulmak zor.Benim arkadaşım olan, tektir.Sonra biraz kendini beğenmiş olduğumu inkar etmeyeceğim, yalan söylemeyi sevmem mesela.Düşüncelerimi insanların yüzüne söylerim ama yüzsüzlük derecesinde de değil.Kıskancımdır, çok kıskanç.Benim olan bir şey asla başkasının olamaz.Eğer kıskırtılırsam, cadının teki de olabilirim.Aslına bakarsanız 'bana dokunmayan yılan bin yaşasın'. Mutlu değilim.Her ne kadar öyle görünüp, öyle idda etsemde.Karamsarım, belki de bu yüzden.Şöyle bir söz vardır. "İyi başlayan her şey kötü biter. Kötü başlayanlar ise daha da kötü.". Belki de bu sözü çok dikkate aldığım için.Sanırım tüm bunlardan çıkardığınız şey, karmakarışık biri olduğumdur.
Hangi binayı istiyorsunuz? Neden?
Slytherin. Ruhumu yansıtan, içimdeki kötülüğü besleyen bina.
Seçmen Şapka
Biestown - Seçmen Şapka
Biestown - Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Erkek
Galleon : 33

Ryan, Androméda. Empty
MesajKonu: Geri: Ryan, Androméda.   Ryan, Androméda. Icon_minitimePaz 7 Kas. - 3:02:06

V.Sınıf, Slytherin!

Ryan, Androméda.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Androméda Séptember.
» Ryan Querin
» Androméda //
» Androméda // Damla.
» Androméda Séptember.