HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Rachel'ın Ofisi  Lizn
Emma Watson

Rachel'ın Ofisi

3 posters
YazarMesaj
Rachel Belinda Gibson
V.Sınıf Slytherin & Admin
Rachel Belinda Gibson

Kadın
Galleon : 224

Rachel'ın Ofisi  Empty
MesajKonu: Rachel'ın Ofisi    Rachel'ın Ofisi  Icon_minitimeÇarş. 1 Ara. - 15:47:59

Selam millet. Kendimi tanıtmama gerek sanırım.Beni bilen biliyor. Burada size avim yapmaya çalışıcam elimden geldiğince .İmza üstüne yazı yazmayı pek sevmem ama eğer isterseniz yazarım sorun değil. Smile. Bu işlerde yeni olduğum için kötü olursa kusura bakmayın. Smile

Eğer avim istiyosanız aşağıdaki forumu doldurmanız yeterli ^^

Ne istiyorsunuz:
Ünlü adı:
Galeri (link olmalı yada istediğiniz bazı uyumlu resimler!):
Ne yazsın?:
İstediğiniz ek bir şey:

Spoiler:
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın
Galleon : 80

Rachel'ın Ofisi  Empty
MesajKonu: Geri: Rachel'ın Ofisi    Rachel'ın Ofisi  Icon_minitimeCuma 3 Ara. - 17:45:13

Ne istiyorsunuz:Takım
Ünlü adı:Emma Watson
Galeri (link olmalı yada istediğiniz bazı uyumlu resimler!):Hmm Hermonie Granger olarak olmaz mı?Ama 13 yaşındayken Very Happy O olmazsa şeker bir tane bulur musun ? Smile
Ne yazsın?:Lilith Matthews
İstediğiniz ek bir şey:Fonlama olabilir ama fazla olmasın.Birde küçük bir gülümseme işareti olursa sevinirim Smile
Ophelia Harvey
III. Sınıf Slytherin & VIP Üye
III. Sınıf Slytherin & VIP Üye
Ophelia Harvey

Kadın
Galleon : 229

Rachel'ın Ofisi  Empty
MesajKonu: Geri: Rachel'ın Ofisi    Rachel'ın Ofisi  Icon_minitimeSalı 7 Ara. - 21:01:09

Ne istiyorsunuz: Takım
Ünlü adı: Amy Lee
Galeri (link olmalı yada istediğiniz bazı uyumlu resimler!): Kafana göre takılsan ? Çünkü gerçekten Amy Lee'nin resimlerini bulamıyorum ben..
Ne yazsın?: İmzada Ophelia Harvey yazsın yalnız çok görünmesin ve imzaya uygun olsun.. Yani imzanın tonu açık yeşil ise koyu yeşil bir şeyler.. Bir de Av'da 'Ophelia' yazsın sadece ve o da fazla görünmesin dediğim gibi olsun. Smile
İstediğiniz ek bir şey: Av-im'e siyah ya da gri çerçeve istiyorum yani maraj mı ne deniyordu ondan çok içte olmasın.. bir de resmin çevresi Siyah ya da Gri olsun.. Smile
Rachel Belinda Gibson
Rachel Belinda Gibson

Kadın
Galleon : 224

Rachel'ın Ofisi  Empty
MesajKonu: Geri: Rachel'ın Ofisi    Rachel'ın Ofisi  Icon_minitimeÇarş. 8 Ara. - 3:31:18

Rachel'ın Ofisi  599

Rachel'ın Ofisi  600

Bişey yaptım ama olmuştur umarım.Ünlünün güzel resimleri olmadığı için ancak bu kadar oldu ):

Rachel'ın Ofisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nuterlinesq'in Ofisi / Şube -1