HogwartsManiac'a Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Büyülü bir yolculuğa hazır mısın?

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Sitenin En’leri
Rachel Belinda Gibson Lizn
Emma Watson

Rachel Belinda Gibson

5 posters
YazarMesaj
Rachel Belinda Gibson
V.Sınıf Slytherin & Admin
Rachel Belinda Gibson

Kadın
Galleon : 224

Rachel Belinda Gibson Empty
MesajKonu: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimePaz 21 Kas. - 21:26:43

Rachel Belinda Gibson Odette-yustman-the-unborn1

Rachel Belinda Lynn//18//Cadı (Safkan)
01.06.1993
//Londra,ingiltere//İngiliz
Öğrenci//Slytherin//V.Sınıf//Colour Of Darkness

KİŞİSEL ÖZELLİKLER

Rachel Belinda Gibson Odette-Yustman-Unknown-Photoshoot-2007-odette-yustman-9282850-462-338

Çok tatlı biri gibi görünen ama aslında saman altından su yürüten türdenbiriyim. Arkadaşlığa önem veririm ama arkamdan konuşulursa yada bana sormadanbir eşyam alınırsa çok sinirlenirim. 1 haziran 1993 yılında ingiltere'dedoğdum. Orayı herşeyden çok seviyordum ama hogwarts'a gelince evimden ayrılmak zorunda kaldım. Burası benim evim oldu. Buradaki herşeyi ve herkesi çokseviyorum. Biraz duygusal bir insanım.Herşeye hemencecik duygulanıyorum. Bu huyumdan da nefret ediyorum zaten.

Aile Geçmişi

Rachel Belinda Gibson Tumblr_lcbpldamk01qc0jmbo1_500

Ailem o kadar karamsardı ki bu huyları çok hoşuma giderdi. Aileye önem veren tiplerden değilim ama abim herkesten önemli benim için. İçimdeki karanlık büyüdükçe büyüdü ve bütün ruhumu elegeçirdi.Annem ve babam şuan nerede veya ne yapıyor bilmiyorum. İkisinide Hiç özlemiyorum.Özlesemde onlar beni özlermi?.İşte orası meçhul bir durum.

Fiziksel Özellikler

Rachel Belinda Gibson 48681

Boy: 1.76
Saç rengi: Siyah

Sevdikleri

Yüzmek //Müzik dinlemek//Gece yürüyüşü//Yağmurun sesini dinlemek//Alışveriş//Kedim Lucifer//Karanlık//Televizyon

Sevmedikleri

Aydınlık//İki yüzlüler//Kendini övenler//Arkamdan Konuşulması//Yalancılar//Kendini Beğenmişler//Albus Dumledore

İconlar

Rachel Belinda Gibson Ccd9fe37Rachel Belinda Gibson 0fb479c2Rachel Belinda Gibson Odette-odette-yustman-7280789-100-100Rachel Belinda Gibson Odette-odette-yustman-7280788-100-100Rachel Belinda Gibson Odette-odette-yustman-7280787-100-100
Rachel Belinda Gibson 811Rachel Belinda Gibson 812Rachel Belinda Gibson 813Rachel Belinda Gibson 815Rachel Belinda Gibson 821
Rachel Belinda Gibson 822Rachel Belinda Gibson 824Rachel Belinda Gibson 825Rachel Belinda Gibson 826Rachel Belinda Gibson 43
Rachel Belinda Gibson 42Rachel Belinda Gibson 27Rachel Belinda Gibson 26Rachel Belinda Gibson 25Rachel Belinda Gibson 28

İlişkiler

Rachel Belinda Gibson 8222_1273984421_800_100

Rachel Belinda Gibson 26
Abimin Karısı,aynı zamandada Hogwarts'ta profesör. Onu o kadar çok seviyorum ki ona bişey olmasına asla izin vermicem.

Vincent Lynn
Rachel Belinda Gibson Images?q=tbn:ANd9GcTdLkMgOttL0lzXE58SQySYsSAujoE6g5wrSqDFKcJ1tf9jh6PWNA

Çok yakın kankayız kendisiyle. Beraber eğlenmek olmazsa olmazlarımız arasında. Arada sinir ediyorum onu . Napıyım çok hoşuma gidiyor.O da sinirlenmeyiversin canım. Aaa olmuyo böyle.

Rachel Belinda Gibson Emma23
işte Bir gryffindor daha. Aslında iyi bir kız ama oldum olası griyffindor'dan nefret etmişimdir. Bana göre gryffindordakiler bulanıktan başka bişey değilller.

Rachel Belinda Gibson Avaatr
En yakın arkadaşımın sevgilisi. onu ilk gördüğümde bundan haberim yoktu. Ve o zamanlar gerçekten iyi bir kız olduğunu, onunla iyi anlaşacağımı düşünüyordum. Şimdi ise şaşkınım ama yine de iyi kız.

En son Rachel Belinda Gibson tarafından Cuma 10 Ara. - 20:00:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Cwene K. Ellenweor Gibson
Banned!
Banned!
Cwene K. Ellenweor Gibson

Kadın
Galleon : 201

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeÇarş. 24 Kas. - 16:14:09

Sevdiği Profesörler, Abla gibi gördüğü, Örnek aldığı

Gibisinden birşeyler olabilir Smile

Rachel Belinda Gibson 47406_1285100440_100_100
Rachel Belinda Gibson
Rachel Belinda Gibson

Kadın

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeÇarş. 24 Kas. - 16:42:48

Ekliyorum hemen Smile
Vincent Lynn
Vincent Lynn

Erkek
Galleon : 21

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeC.tesi 4 Ara. - 20:22:30

Kurguyu biliyorsun..
Rachel Belinda Gibson
Rachel Belinda Gibson

Kadın

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeC.tesi 4 Ara. - 20:23:05

tamam ekliyorum ^^
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın
Galleon : 80

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 17:13:00

Aman kurgu yok daha ortada xD
Rachel Belinda Gibson Emma17 Rachel Belinda Gibson Emma23 Israrla istedin Razz
Rachel Belinda Gibson
Rachel Belinda Gibson

Kadın

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 17:15:44

Bulurum ben kurgu ekliyorum hemen
Elenora Lilith Matthews
III. Sınıf Gryffindor
III. Sınıf Gryffindor
Elenora Lilith Matthews

Kadın
Galleon : 80

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 17:16:59

Tamam What a Face
Mércedes Clémentine
IV. Sınıf Slytherin
IV. Sınıf Slytherin
Mércedes Clémentine

Kadın
Galleon : 126

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 18:52:10

En yakın arkadaşımın sevgilisi. onu ilk gördüğümde bundan haberim yoktu. Ve o zamanlar gerçekten iyi bir kız olduğunu, onunla iyi anlaşacağımı düşünüyordum. Şimdi ise şaşkınım ama yine de iyi kız.

Ve benzeri. Senin ağzından yazdım abla.

https://2img.net/r/ihimizer/img18/8026/avaatr.png
http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com/
Rachel Belinda Gibson
Rachel Belinda Gibson

Kadın

MesajKonu: Geri: Rachel Belinda Gibson   Rachel Belinda Gibson Icon_minitimeCuma 10 Ara. - 18:53:45

Ekliyorum kuzuşum süper olmuş Smile

Rachel Belinda Gibson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rachel Belinda Lynn
» Rachel Belinda Lynn
» Gibson
» Josh Weasley Gibson
» Rachel'ın Ofisi